Konfigurator
Facebook
YouTube
Konfigurator
Facebook
YouTube
photo

SUBARU LEGACY

Auto odtwarza muzykę z niezwykłą drobizagowością i szczegółami przy tym posiada niezwykłą dynamikę  co potwierdza jego właściciel dla Nas jest to najlepsza rekomendacja za pracę przy tym samochodzie. Zgodnie z obietnicą Subaru Legacy . Spora część sprzętu została wykorzystana z poprzedniego auta ,które niestety został uszkodzone w wypadku. Jednostka główna firmy Alpine  rozbudowana o procesor PXA-H100 i zmieniarką CD zamontowaną w schowku...
Czytaj więcej Wykaz sprzętu

Auto odtwarza muzykę z niezwykłą drobizagowością i szczegółami przy tym posiada niezwykłą dynamikę  co potwierdza jego właściciel dla Nas jest to najlepsza rekomendacja za pracę przy tym samochodzie.

Zgodnie z obietnicą Subaru Legacy . Spora część sprzętu została wykorzystana z poprzedniego auta ,które niestety został uszkodzone w wypadku. Jednostka główna firmy Alpine  rozbudowana o procesor PXA-H100 i zmieniarką CD zamontowaną w schowku.Głośniki z przodu to Morele Elety 6.3 podzielone aktywnie na wzmacniaczach firmy Sinfonii Allegro i Presto.Przy czym tweeter i midrange zostały zabudowane w słupkach i podzielone na zwrotnicy .Natomiast midwooofery grają w zrobionych panelach z komorami zamkniętymi. Głośnik basowy to JL Audio 10W3v3 zasilany na mostku prze Sinfonii Allegro.Przewody sygnałowe to DLS Ultimate 5.5 SL a głośnikowe i zasilające Hollywood. Dodatkowo zostało zrobiony port USB w schowku podłokietnika kierowcy jak i zabudowa wraz z oświetleniem zabezpieczona pleksi.Aby całość współgrała  z wnętrzem auta zostały pomalowane  maskownice głośnków  na słupkach  jak i dodatki na panelach drzwiowych wraz z ramką na radio. 


WYKAZ ZAMONTOWANEGO SPRZĘTU:


Radioodtwarzacz:


Alpine


Procesor:


Alpine PXA-H100


Wzmacniacz:


Sinfoni Allegro sztuk 2


Sinfoni Presto sztuk 1


Głośnik basowy:


JL Audio 10W3v3


Głośniki przednie:


Morel Eleite 6.3


Zmieniarka:


Alpine


Okablowanie, osprzęt:


Hollywood,DLS