Konfigurator
Facebook
YouTube
Konfigurator
Facebook
YouTube
photo

INFINITY FX 50s

Samochód ten jest kolejnym przykładem że fabryczny sprzęt nie jest doskonały. Jeżeli do jednostki orginalnej dołożymy procesor JBL MS 8, który w bardzo znacząco poprawi nam jkość dzwięku. Do tego zestawu dodamy  DLS i Rocford Fosgate otrzymujemy nieporuwnywalną jakość, dynamikę i moc systemu dźwiękowego. Całkowita praktyczność, czyli sprzęt audio absolutnie nie przeszkadza w normalnym urzytkowaniu samochodu...
Czytaj więcej
Samochód ten jest kolejnym przykładem że fabryczny sprzęt nie jest doskonały. Jeżeli do jednostki orginalnej dołożymy procesor JBL MS 8, który w bardzo znacząco poprawi nam jkość dzwięku. Do tego zestawu dodamy  DLS i Rocford Fosgate otrzymujemy nieporuwnywalną jakość, dynamikę i moc systemu dźwiękowego. Całkowita praktyczność, czyli sprzęt audio absolutnie nie przeszkadza w normalnym urzytkowaniu samochodu. Oczywiście jednostka główna pozostaje fabryczna.

Samochód ten jest kolejnym przykładem że fabryczny sprzęt nie jest doskonały. Jeżeli do jednostki orginalnej dołożymy procesor JBL MS 8, który w bardzo znacząco poprawi nam jkość dzwięku. Do tego zestawu dodamy  DLS i Rocford Fosgate otrzymujemy nieporuwnywalną jakość, dynamikę i moc systemu dźwiękowego. Całkowita praktyczność, czyli sprzęt audio absolutnie nie przeszkadza w normalnym urzytkowaniu samochodu. Oczywiście jednostka główna pozostaje fabryczna.